Využití výukových materiálů v roce 2015 – 2016

Výukové materiály byly používány téměř ve 170 hodinách. Tyto hodiny jsou zaznamenány na záznamových arších projektu a zapsány ve třídních knihách s poznačením názvu projektu a jeho čísla. Předpokládám po konzultacích s učiteli, že v dalších 100 hodinách se použily jen informativně při vysvětlení nebo v rámci opakování.

Materiály využívá 8 učitelů, kteří tyto materiály tvořili. Jeden učitel, který materiály tvořil, ale neučí tento předmět a tedy používá materiály vytvořené jiným učitelem. Dva noví učitelé se naučili pravidelně pracovat v hodinách s těmito materiály. Učitelka, která odešla na jinou školu, používá materiály ve výuce nadále (český jazyk).

Nejvíce mají zpestřené hodiny výuky těmito materiály žáci čtvrtých ročníků a prvních ročníků. Jedna třída se s nimi setkává dokonce pravidelně ve třech předmětech (Český jazyk, Anglický jazyk, Informační a komunikační technologie). Je to logické, protože žáci ve čtvrtém ročníku opakují učivo za všechny čtyři roky. A mají tedy možnost používat více materiálů.
V porovnání druhého a třetího ročníku se více používají ve druhém ročníku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je spravce@webu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.